Sunday, December 13, 2009

Esimene semester tiksub lõpule

Istun loengus, mille viimane pooltund tiksutab lõppu ka minu informaatikaõpingute esimese semestri kontaktloengute sarja. Päris joont veel semestri kooliasjadele alla tõmmata ei saa, sest statistika kodutöö, projektijuhtimise kodutööde evalvatsioon ja multimeediumi prototüüp ootavad veel oma aega. See viimane nendest on üsna stressful, sest kontakttundide arv on olnud liiga väike selleks, et minusugune udupea ennast nende skriptide kirjutamises juba piisavalt tugevalt tunda saaks. Eks tuleb kuskilt koduõpetaja leida :), kes Action Script´is järelaitamistunde annaks ja nende järel oma kodutöö ikka valmis suudan nikerdada.

Samas, pean rahulolevalt tõdema, et oma teadmiste laiendamise osas sai õige valik tehtud, et jälle koolitee jalge alla võtsin. Selle mõne kuuga olen siin nii mõndagi uut ja kasulikku teada saanud. Ning ka kursakaaslased on põnevad - igaüks totaalselt erinev ja huvitav isiksus, nii erinevatest töö- ja eluvaldkondadest nagu me kõik oleme!

Koormus on küll karm ning seda ju nii tööl kui koolis. Ja andke andeks, kodused, eelkõige kannatate ju teie. Alles täna hommikul küsis meie noorem poeg, et kuhu ma jälle lähen. No ja pidin siis jälle tõdema, et taaskord kooli Narva mnt-l ...

Nüüd saab kohe loeng läbi ja rõõm on see, et akna taga pimedas linnas tänavalambi valguses on näha mõnusat lumesadu, mis jõulutunde vägisi südamesse lükkab ja elu põhiväärtuseid seeläbi meelde tuletada aitab!

1 comment:

  1. Just! Kõige olulisem ongi see: elu põhiväärtuseid seeläbi meelde tuletada aitab!

    ReplyDelete